IPO

Jeśli znalazłeś się na tej stronie, prawdopodobnie masz problem z roślinami w swoim ogrodzie. Usługa Internetowego Pogotowia Ogrodniczego świadczona przez moją firmę pozwoli Ci uporać się ze wszystkimi szkodnikami i chorobami atakującymi Twoje rośliny. Po rejestracji i opłaceniu abonamentu uzyskasz dostęp do bieżących informacji o zagrożeniach występujących w ogrodach i sposobach ich zwalczania. Wykupienie usługi Internetowego Pogotowia Ogrodniczego IPO wiąże się z wypełnieniem formularza, dzięki któremu dowiem się, jakie rośliny znajdują się w Twoim ogrodzie. Pozwoli to na dostosowanie sygnalizacji zagrożeń i sposobów zapobiegania im do Państwa indywidualnych potrzeb. Panel klienta IPO zawiera też informacje o szkodnikach i chorobach zaobserwowanych w Państwa ogrodzie, a także umożliwia zapisywanie wszystkich wykonywanych zabiegów, co pozwala jeszcze lepiej dostosować zalecenia do rzeczywistych potrzeb.

Opłacenie abonamentu daje też inne korzyści. Pozwala na czytanie tekstów umieszczonych na stronie, dotyczących częstych problemów trapiących właścicieli ogrodów i często podsuwających łatwe ich rozwiązania. Abonament zapewnia też dostęp do  działów  forum, na którym również pojawiają się liczne porady. Zestaw tych usług i postępowanie zgodne z zaleceniami, pozwoli utrzymać ogród w dobrej kondycji.

(dostęp do  działów forum jest zależny od wykupionego abonamentu)

Uprzejmie prosimy osoby, które nie są zainteresowane korzystaniem z usługi o nierejestrowanie się „na próbę”. Aktywacji konta dokonuję dopiero po zaksięgowaniu stosownej wpłaty!

Zarejestruj się i pozbądź chorób i szkodników ze swojego ogrodu.