Witaj na naszej stronie ~nieznajomy | Zarejestruj się

listek - link do cennika

Jeśli znalazłeś się na tej stronie, prawdopodobnie masz problem z roślinami w swoim ogrodzie. Usługa Internetowego Prowadzenia Ogrodu świadczona przez naszą firmę pozwoli Ci uporać się ze wszystkimi szkodnikami i chorobami pustoszącymi Twoje rośliny. Po rejestracji i opłaceniu abonamentu uzyskasz dostęp do bieżących informacji o zagrożeniach występujących w ogrodach i sposobach ich zwalczania.

Wykupienie usługi Internetowego Prowadzenia Ogrodu IPO wiąże się z wypełnieniem formularza, dzięki któremu dowiemy się, jakie rośliny znajdują się w Twoim ogrodzie. Pozwala to na dostosowanie sygnalizacji zagrożeń i sposobów zapobiegania im do Państwa idywidualnych potrzeb. Panel klienta IPO zawiera też informacje o szkodnikach i chorobach zaobserwowanych w Państwa ogrodzie, a także umożliwia zapisywanie wszystkich wykonywanych działań, co pozwala jeszcze lepiej dostosować zalecenia do rzeczywistych potrzeb.

Opłacenie abonamentu daje też inne korzyści. Pozwala na czytanie wszystkich tekstów umieszczonych na stronie, dotyczących częstych problemów trapiących właścicieli ogrodów i często podsuwających łatwe ich rozwiązania. Abonament zapewnia też dostęp do wszystkich działów naszego forum, na którym również pojawiają się liczne porady. Zestaw tych usług i postępowanie zgodne z zaleceniami, pozwoli nie martwić się o Państwa zielonych ulubieńców.

Uprzejmie prosimy osoby, które nie są zainteresowane korzystaniem z usługi o nierejestrowanie się „na próbę”. Aktywacji konta dokonujemy dopiero po zaksięgowaniu stosownej wpłaty!

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem i regulaminem usługi.

Zarejestruj się i pozbądź chorób i szkodników ze swojego ogrodu.

Reklama
Reklama
Reklama

copyright © 2009 PrimaStudio.pl