Witaj na naszej stronie ~nieznajomy | Zarejestruj się

O firmie


Podstawową domeną działalności firmy jest ocena stanu zdrowia roślin ozdobnych, roślina po roślinie w ogrodach przydomowych. Dzięki pomocy firmy, właściciel ogrodu ma okazję szczegółowo zapoznać się z zagrożeniami wynikającymi z obecności chorób i szkodników oraz sposobami ich skutecznego zwalczania. Pogotowie Ogrodnicze wykonuje też niezbędne zabiegi ochrony roślin.

Firma rozpoczęła działalność w 2003r. Dziś ma ugruntowaną pozycję na lokalnym rynku, pozostając bezkonkurencyjną na polu walki z chorobami i szkodnikami roślin ozdobnych. Z naszych usług korzysta też, za pośrednictwem Internetu, wiele osób z całej Polski.

Wysoka jakość i skuteczność naszych usług nie jest przypadkiem. Właściciel firmy zdobył niezbędne wykształcenie w Instytucie Sadownictwa i Kwiaciarstwa w Dworku k/Koszalina, a później podczas studiów w Akademii Rolniczej w Krakowie (aktualnie Uniwersytet Rolniczy) na Wydziale Ogrodniczym. W swojej karierze zawodowej pełnił kierownicze stanowiska w Szkółce Roślin Ozdobnych w Jaskrowie, Szklarni RSP Jaskrów i Sadzie SKR Biała. Ponadto zajmował się projektowaniem i urządzaniem ogrodów wypoczynkowych, aby ostatecznie odnaleźć swoje powołanie w zapewnianiu ochrony prywatnym ogrodom.

Po 5 latach działalności, ogrody, a w szczególności problemy w nich występujące, nie mają przed naszą firmą tajemnic. Jako punkt honoru stawiamy sobie wyleczenie każdej rośliny i z żalem patrzymy na te, które z powodu braku odpowiedniej ochrony, czeka rychła śmierć. Ich właściciele nie zawsze są świadomi, że z każdym rokiem ich drzewa i krzewy zyskują na wartości, a ich utrata jest znacznie bardziej kosztowna, niż właściwie prowadzona ochrona.

  Pogotowie Ogrodnicze

W odpowiedzi na ogólnopolskie zapotrzebowanie na nasze usługi w naszej ofercie znalazło się prowadzenie ogrodu przez Internet. Klient otrzymuje informacje o zagrożeniach i zalecanych zabiegach ochronnych za pośrednictwem IPO. Może też korzystać z doraźnej specjalistycznej pomocy, jeśli coś złego dzieje się z roślinami.

Reklama
Reklama
Reklama

copyright © 2009 PrimaStudio.pl